InClinic v1.0.0 - Healthcare & Medical WordPress Theme

virgilio183

Well-known member
Pro
Master
Diamond
Elite
Reaction score
29,729
NullCash
579,018
MuhOJwK.jpg
InClinic theme is a dedicated medicenter, hospital and clinic theme – it has all the needed dedicated medical functionality and clinic-style design, so that you could easily create a city hospital website, as well as a family doctor’s website or a private clinic online presence.

Demo: https://themeforest.net/item/inclinic-health-care-medical-wordpress-theme/33170599

Attachments

• inclinic.zip
    2 MB · Views: 3

Ahsen

New member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
10
Temanın birkaç ilgili tasarımı var ama onları kullanamıyorum. Onu etkinleştirmemi istiyor. ne yapalım. bu konuda bana yardım edebilirsin.
Post automatically merged:

Temanın birkaç ilgili tasarımı var ama onları kullanamıyorum. Onu etkinleştirmemi istiyor. ne yapalım. bu konuda bana yardım edebilirsin.

View attachment 29921
InClinic teması özel bir sağlık merkezi, hastane ve klinik temasıdır - ihtiyaç duyulan tüm özel tıbbi işlevsellik ve klinik tarzı tasarıma sahiptir, böylece kolayca bir şehir hastanesi web sitesi, bir aile doktorunun web sitesi veya özel bir klinik çevrimiçi varlığı oluşturabilirsiniz .

Demo: https://themeforest.net/item/inclinic-health-care-medical-wordpress-theme/33170599
nasıl indirebilirim.

Temanın birkaç ilgili tasarımı var ama onları kullanamıyorum. Onu etkinleştirmemi istiyor. ne ulaşım. bu bana yardım edebilirsin.

Temanın birkaç ilgili tasarımı var ama onları kullanamıyorum. Onu etkinleştirmemi istiyor. ne ulaşım. bu bana yardım edebilirsin.

nasıl indirebilirim.
Lütfen cevap yazın

Last edited:

gifstv88

Member
XNullUser
Reaction score
1
NullCash
14
Thank you so much , Thank you so much

isbacknull

Member
XNullUser
Reaction score
0
NullCash
5
Thank you. but this first version. Update please.